• Drewno konstrukcyjne

  TARCICA
  KONSTRUKCYJNA

  Zajmujemy się wdrażaniem znakowania CE dla tarcicy konstrukcyjnej, które wprowadzono w celu rozwiązania niejasności odnośnie stosowania produktów w różnych krajach członkowskich Unii Europejskiej wraz ze spełnieniem wymagań technicznych.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Mosty i drogi

  DROGI I MOSTY

  Wykonujemy spektrum badań związanych z podłożem, podbudowami stabilizowanymi mechanicznie zarówno niezwiązanymi jak i związanymi. Zajmujemy się kompleksową obsługą budów pod względem badań laboratoryjnych. W swoich szeregach mamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierów z uprawnieniami budowlanymi w specjalności drogowej. Prowadzimy nadzór nad budowami pod względem wszelakich badań.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Badania Geologiczne Cebet

  BADANIA GEOLOGICZNE

  Wykonujemy badania geologiczne z zakresu rozpoznania gruntów, określenia obecności wód gruntowych i głębokości ich zalegania. Przygotowujemy pełną dokumentację geologiczną pod potrzeby projektowe dróg. Wykonujemy doradztwo w zakresie sposobów doprowadzenia gruntów zalegających do G1.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Systemy kominowe

  Systemy kominowe

  Nowe zasady dopuszczenia wyrobów kominowych na rynek stawiają przed producentami i ich produktami bardzo wysokie wymagania. Europejscy twórcy nowej certyfikacji wyrobów kominowych dostrzegli zagrożenia, jakie może powodować niewłaściwie wykonany komin czy instalacja spalinowa, dlatego też wprowadzono rygorystyczne wymagania dla produktu oraz całego procesu wytwórczego.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Firma Cebt jest członkiem Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - PKN

OPTYMEX Sp. z o.o.

W przedsiębiorstwie OPTYMEX Sp. z o.o. został wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji.
Tartak uzyskał Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji upoważniający do oznakowania swoich wyrobów ZNAKIEM CE.

Tartak - optymex.jpg Był lipiec 1990roku, czas przemian gospodarczych rozwoju przedsiębiorczości, wielkich oczekiwań i wielkiego optymizmu.
Zarażeni tym optymizmem oraz pomysłem na pierwszą produkcję skierowaną na export dwaj bracia Rutkowscy założyli Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OPTYMEX Sp. z o.o.

W trakcie rozwoju firmy profil produkcji zmienił się i od roku 1993 Spółka związała się z branżą tartaczną, którą stale rozwija do dnia dzisiejszego.

W chwili obecnej to przedsiębiorstwo zatrudniające 20 pracowników, posiadające pełne wyposażenie tartaczne łącznie z zapleczem suszarnianym i stolarnią.
P.W. OPTYMEX Sp. z o.o to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży drzewnej, która gwarantuje oprócz miłej obsługi, fachowe doradztwo, szybką realizację zleceń, terminowość i zrozumienie klienta.


Dane teleadresowe

Adres:
OPTYMEX Sp. z o.o.
Wudzyn,
ul. Lipowa 2
86-022 Dobrcz

tel/fax +48-52-381-92-53
kom 0502-638-542
e-mail: optymex@wp.pl

CEBT - Centrum badań technologicznych - Potwierdzona Jakość wyrobu